Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Beton Go- Bezpieczny środek do usuwania betonu

  65.561,100.00

  Beto go jest bezpiecznym i skutecznym produktem do usuwania betonu, cementu, fug, pyłu z kamieniołomów i wapna. Jest doskonałym wyborem dla klientów, którzy chcą usunąć beton lub cement z drogich lub delikatnych urządzeń oraz tych, którzy troszczą się o zdrowie i bezpieczeństwo.

  Nie zawiera silikonu

  pH 2.1

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Boden Smart-Niepieniący koncentrat do czyszczenia podłóg

  39.31575.00

  Silny, nisko pieniący środek do czyszczenia podłóg, opracowany specjalnie do użytku maszynowego. Może być również stosowany jako środek do czyszczenia wstępnego na mocno zabrudzonych powierzchniach oraz do codziennego czyszczenia. Boden smart działa tam gdzie inne środki czyszczące zawodzą i bez wysiłku usuwają tłuste pozostałości.

  Nie zawiera silikonu

  pH 13.4

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Flugrostenferner- Środek do usuwania rdzy

  49.57800.00

  Produkt ten został opracowany specjalnie do bez wysiłkowego usuwania metalicznej warstwy rdzy, pyłu hamulcowego i innych nieorganicznych zabrudzeń. Bezpieczny do stosowania na powierzchniach lakierowanych, elementach wykończeniowych i szkle.

  Nie zawiera silikonu

  pH 2.1

  Dostępne opakowanie: 1L,5L,25L

 • Panel Prep+- Środek do czyszczenia na bazie alkoholu

  67.90230.00

  Panel Prep + to środek czyszczący na bazie alkoholu Idealny do stosowania w przygotowaniu powierzchni przed nałożeniem ochrony lakieru. Usunie oleje, wypełniacze, pozostałości po pastach.

  Dostępne opakowanie: 1L,5L

 • Teer ex Tardis- Środek do usuwania smoły, kleju, wosku

  59.85949.75

  Wysoce skuteczny środek do usuwania smoły, kleju i wosku węglowodorowego. Szybko działająca formuła z emulgatorami ułatwiającymi spłukiwanie. Skuteczny również wobec smarów i olejów.

  Nie zawiera silikonu

  Dostępne opakowanie: 1L,5L,25L