Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Promocja!

  Aquawax- Wosk

  40.00650.00

  Skoncentrowany, wysoce rozpuszczalny gorący wosk, który może być stosowany jako środek wspomagający suszenie i wosk w sprayu w jednym. Prosty i uniwerslany produkt zapewnia długotrwałą ochronę lakieru z błyszczącym efektem bez smug.

  Nie zawiera silikonu

  pH 13

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Promocja!

  Gummi pflege Rubber and Plastic Dressing Bez silikonowa, antypoślizgowa pielęgnacja gumy

  40.00750.00

  Szybka i łatwa konserwacja, która przywraca „nowy” wygląd oponom, gumowym elementom wykończeniowym i plastikom wewnętrznym. Nie pozostawia śladów na lakierze. Antypoślizgowe wykończenie jest idealne dla gumowych dywaników. Nie zawiera silikonu ani rozpuszczalników.

  Nie zawiera silikonu

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Highstyle- Pielęgnacja plastiku i gumy na zewnątrz

  91.591,449.75

  Ta wszechstronna odżywka do tworzyw sztucznych pozostaje odporna na warunki atmosferyczne wykończenie na oponach, winylu i zewnętrznych powierzchniach plastikowych. Highstyle zapewnia niezrównany, długotrwały połysk i może być stosowana również we wnętrzach, gdzie pożądany jest wysoki połysk.

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Tango- Wszechstronny środek czyszczący

  62.661,075.00

  Wszechstronny środek do polerowania i pielęgnacji w sprayu. Szybko poleruje zabrudzenia na drzwiach, pod maską, w bagażniku itp. Doskonały również jako środek do szybkiego mycia i woskowania.

  pH 8.1

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Topaz- Nowa powłoka hybrydowa

  70.92250.00

  Pierwszy „hybrydowy” środek polerski. Wykorzystuje kilka różnych nowoczesnych technologii polerowania, oferując klientom valetingu i detailingu ogromny wzrost wydajności, zwłaszcza na nowoczesnych wykończeniach lakieru. Nadaje luksusowy głęboki połysk na wszystkich rodzajach lakierów.

  Dostępne opakowanie:1L,5L