Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Promocja!

  Multi G101- Uniwersalany koncentrat czyszczący

  35.00550.00

  Skoncentrowany wszechstronny  środek czyszczący. Szczególnie skuteczny na twardych powierzchniach, lakierze, felgach, obszarach maski silnika, maszynach i urządzeniach produkcyjnych.

  Stosować do głębokiego czyszczenia daszków, paneli drzwiowych i tekstyliów. Można stosować przy usuwaniu pozostałości po owadach. Zaawansowana formuła bez rozpuszczalników czyści bezpiecznie i szybko. Wysoce skuteczny w usuwaniu  tłuszczu, oleju, sadzy,  pyłu hamulcowego i atramentu. Bezpieczny dla lakieru, gumy, szkła, tkanin, plastiku i winylu. Usuwa powłoki polimerowe z samochodów i podłóg. Nie zawiera silikonu. Do czyszczenia powierzchni roboczych, podłóg, powierzchni lakierowanych, zamków drzwi, kół, obszarów pod maskami oraz urządzeń fabrycznych i produkcyjnych.

  Nie zawiera silikonu

  pH 13.6

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Multifresh- Uniwersalny środek czyszczący

  40.25550.00

  Doskonały środek czyszczący i nawaniający o wspaniałym, długotrwałym zapachu. Nadaje się do stosowania na większości twardych i miękkich powierzchni. Pozostawia przyjemny zapach w samochodzie. Biodegradowalny i nie zawiera rozpuszczalników.

  Nie zawiera silikonu

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Zitro Bodenglanz

  40.25550.00

  Zitro Bodenglanz to antypoślizgowy, nadający się do polerowania środek do czyszczenia podłóg. Produkt jest idealny do stosowania na twardych podłogach w biurach, salonach wystawowych, łazienkach, miejscach pracy i innych podłogach o dużym natężeniu ruchu. Po zastosowaniu Zitro Bodenglanz  można łatwo wypolerować do antypoślizgowego połysku.

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L