Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Promocja!

  Ionic Blue-Wysokiej jakości spray do polerowania

  50.00949.75

  Ionic Blue to wysoce wszechstronny lakier w sprayu, wykorzystujący unikalną technologię Ionic Nano. Szybkie i łatwe rezultaty na mokrych i suchych pojazdach. Nadaje natychmiastowy głęboki połysk. Wysoka trwałość, uszczelnia i chroni lakier. Bezpyłowy nie pozostawia śladów na elementach wykończeniowych.

  pH 6.8

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Promocja!

  Kirschglanz Cherry Glaze Wysokowydajny szybki wosk do polerowania

  80.00320.00

  Dzięki Kirsch glanz – Cherry Gloss można bardzo szybko i łatwo uzyskać efekty wysokiego połysku. Ten szybki, łatwy w aplikacji środek polerski o unikalnej, niskopylącej formule nie pozostawia plam na elementach wykończeniowych. Szybka aplikacja i schnięcie oszczędza serwisantowi wiele czasu. Doskonały do wszystkich wysokiej jakości powierzchni lakierniczych, szczególnie do usuwania odcisków palców.

  Dostępne opakowanie:1L,5L

 • Tango- Wszechstronny środek czyszczący

  62.661,075.00

  Wszechstronny środek do polerowania i pielęgnacji w sprayu. Szybko poleruje zabrudzenia na drzwiach, pod maską, w bagażniku itp. Doskonały również jako środek do szybkiego mycia i woskowania.

  pH 8.1

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Topaz- Nowa powłoka hybrydowa

  70.92250.00

  Pierwszy „hybrydowy” środek polerski. Wykorzystuje kilka różnych nowoczesnych technologii polerowania, oferując klientom valetingu i detailingu ogromny wzrost wydajności, zwłaszcza na nowoczesnych wykończeniach lakieru. Nadaje luksusowy głęboki połysk na wszystkich rodzajach lakierów.

  Dostępne opakowanie:1L,5L