Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Promocja!

  Finish- Mleczko do pielęgnacji tworzyw sztucznych

  50.001,000.00

  Odżywka na bazie wody i silikonu przeznaczona do odświeżania i ochrony winylu, gumy i plastiku wewnątrz i na zewnątrz. Wysoki połysk, można go rozcieńczyć, do użytku wewnętrznego, gdy pożądany jest bardziej matowy połysk. Finish nie zawiera rozpuszczalników i jest niepalny. Do elementów wykończenia wnętrza, deski rozdzielczej, opon i elementów wnęki silnika.

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Promocja!

  Fusion- Bezrozpuszczalnikowy koncentrat do pielęgnacji klasy premium

  55.001,050.00

  Fusion posiada wszystkie zalety bezrozpuszczalnikowego impregnatu klasy premium z dodatkiem nowej technologii Micelle. Do wykończenia wnętrz, desek rozdzielczych, wnęk silnika i opon. Nabłyszcza i chroni winyl, gumę i plastik. Trwałe rezultaty o wysokim połysku, może być rozcieńczony dla uzyskania naturalnego wykończenia. Nie zawiera rozpuszczalników i jest niepalny.

  Zawiera silikon

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

   

 • Highstyle- Pielęgnacja plastiku i gumy na zewnątrz

  91.591,449.75

  Ta wszechstronna odżywka do tworzyw sztucznych pozostaje odporna na warunki atmosferyczne wykończenie na oponach, winylu i zewnętrznych powierzchniach plastikowych. Highstyle zapewnia niezrównany, długotrwały połysk i może być stosowana również we wnętrzach, gdzie pożądany jest wysoki połysk.

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L

 • Reifenpflege Tyre Dressing – Impregnat do opon i plastiku

  Nasz najbardziej wszechstronny impregnat bez silikonu. Pozostawia odporne na warunki atmosferyczne wykończenie na oponach, winylu i tworzywach sztucznych.

  Nie zawiera silikonu.

  Dostępne opakowanie:1L,5L,25L