Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Promocja!

  Active XLS-Aktywna piana

  25.00362.50

  Zaawansowane czyszczenie dla wszystkich pojazdów. Pomysłowa formuła „Bi-ionic” zapewnia równowagę między czystością, pianą i połyskiem, co daje niezrównaną wydajność. Skoncentrowany, aby zapewnić najlepszą jakość czyszczenia w tym przedziale cenowym i zaprojektowany tak, aby umożliwić jak najlepsze wykorzystanie każdego sprzętu czyszczącego.

  Nie zawiera silikonu

  pH 12

  Dostępne opakowanie: 1L,5L,25L

 • Promocja!

  Aktive Schaum XLS-Aktywna piana

  35.00550.00

  Wysoko wydajny śrdodek do czyszczenia powierzchni zewnętrznych przeznaczony do „bezdotykowego” czyszczenia przy użyciu wszystkich typów urządzeń pianotwórczych. Formuła optymalizuje czyszczenie , pienienie i czas utrzymania, zapewniając doskonałą wydajność i oszczędność.

  Nie zawiera silikonu

  pH 13

  Dostępne opakowanie: 1L,5L,25L

 • Promocja!

  Autoshampoo Konzentrat- Aktywna piana

  25.00350.00

  Wysoki udział anionowych środków powierzchniowo czynnych tworzy wyjątkową, długo utrzymującą się pianę, wspomaga proces samoczyszczenia i zapewnia intensywny,przyjazny dla lakieru efekt. Wysoce skoncentrowana zawartość piany jest skuteczna zarówno przy urzyciu ręcznym jak i maszynowym. Idealny również do biologicznych systemów uzdatniania wody procesowej.

  Nie zawiera silikonu

  pH 7

  Dostępne opakowanie: 1L,5L,25L

 • Truckwash 66- Koncentrat do czyszczenia pojazdów o dużej wydajnośći

  42.58625.25

  Silna moc czyszcząca do usuwania silnych zabrudzeń, odtłuszczania podwozi, urządzeń i maszyn. Silna moc czyszcząca w przypadku uporczywej warstwy drogowej. Zaawansowana formuła przecinająca smary i oleje. Idealny do podwozi, silników, urządzeń i maszyn. Biodegradowalny, nie zawiera rozpuszczalników i fosforanów.

  Nie zawiera silikonu

  pH 13

  Dostępne opakowanie: 1L,5L,25L