Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Blue Sponge

  17.00

  NIEBIESKA GĄBKA DO NAKŁADANIA LAKIERU Gąbka do nakładania połysku na opony. Może być również używana do nakładania zewnętrznych środków konserwujących do tworzyw sztucznych.

  Dostępne opakowanie:1szt.

 • Butelka ze spryskiwaczem

  17.99

  Plastikowa butelka 600 ml – idealna do stosowania z butelką z rozpylaczem, odpowiednia do wszystkich produktów płynnych. Na butelce znajduje się skala ułatwiająca rozcieńczanie produktów w zalecanych proporcjach. Butelka jest wykonana z materiału HDPE i może wytrzymać długotrwałe stosowanie agresywnych chemikaliów.

  Dostępne opakowanie:1szt.

 • Gąbka Biała

  3.00

  WHITE SPONGE- Gąbka aplikacyjna do nakładania kremu na skórę. Może być używana do nakładania mleczka na tworzywa sztuczne.

  Dostępne opakowanie:1szt.

 • Gąbka do owadów

  10.00

  Gąbka do usuwania owadów.

  Dostępne opakowanie:1szt.

 • Interior Sponge

  15.01

  Gąbka do usuwania plam. Kształt i skład gąbki eliminuje konieczność używania szczotki podczas usuwania plam z lekko lub średnio zabrudzonych foteli samochodowych i dywaników. Nadaje się również do czyszczenia silnie zabrudzonych plastików wewnętrznych przy użyciu uniwersalnego środka czyszczącego G101.

  Dostępne opakowanie:1szt.

 • Lambswool Mitts

  30.00

  Syntetyczna rękawica do mycia pojazdów. Używana do ekonomicznego ręcznego mycia karoserii. Posiada właściwości silnie pieniące przy użyciu szamponu lub piany aktywnej. Materiał syntetyczny.

  Dostępne opakowanie:1szt.

 • Magic Sponge

  5.01

  Gąbka do czyszczenia silnie zabrudzonych tworzyw sztucznych i skóry. Łagodnie ścierna gąbka czyszcząca. Łatwo czyści porowate materiały bez użycia środków chemicznych.

  Dostępne opakowanie:1szt.

 • Silver Seal Sponge

  17.00

  Gąbka aplikacyjna do woskowania karoserii samochodowej. Specjalnie wyprofilowana gąbka wykonana z materiału odpowiedniego do nakładania wosków, jednolitej pasty na lakier samochodowy oraz kremowej pasty do szyb.

  Dostępne opakowanie:1szt.